(0224) 342 37 58
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yana Kayar Sürgülü Kapı Sistemleri

01 Mart 2019
935 kez görüntülendi

Yana Kayar Sürgülü Kapı Sistemleri
Yana kayar sürgülü kapı sistemleri, kullanımı kolay ve emniyetli olan yana kayar kapı motorları yüksek kaliteli olan ve epey dayanıklı yapıya sahip olmaktadır.
Firmamız misyonu, giriş ve çıkışlarda meydana gelebilecek herhangi bir olumsuzluğu önlemek emeli ile ürünlerimizi tasarlamaktayız.
Uzaktan komuta edilen kapı sistemlerimiz kötü hava şartlarından etkilenmemek amacıyla yüksek kalitede tasarlanmaktadır.
Evlerde veya sanayi kuruluşlarında bahçe kapısı ile otopark güvenliğini temin etmek için tespit edilen kapı sistemlerine uyumlu hale gelen veya bariyer yöntemleri gibi vasıta trafiğini denetleyen sistemlerdir.
Kapı sistemleri motorları kanatlı kapı motorları, tespit edilen demir veyahut ahşaptan üretilmiş kapılara monte uygulanarak, bahçe kapısının uzaktan kumandası ile denetlenmesi sağlanan, kendiliğinden kapanmasını engellemektedir.
Bariyer yöntemleri ise çok defa sık olarak açma ve kapamaya sahip, otoparklarda taşıt trafiğine de yanıt verebilecek ve düzenleyecek donanımlarda firmamız olarak üretilmiş sistemler kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları
Hizmetlerimizin niteliği itibariyle, tüm bahçe kapıları ve otopark kapı yöntemleri güvenlik emelli olmakta ve güven fotoselli yöntemine de sahip olmaktadır.
Ağırlıklarına ve ebatlarına göre, çalışma sıklığına göre de türlülük göstermekte ve tüm sistemler içerisinde de epey miktarda stoklarımızda yer almaktadır.
Firmamız, süratli ve ivedi montaj uygulaması ile çabucak döneme alınması nedeni ile kalabalık olan devasa kentlerdeki hanelerde ve saniyisel yerlerde kullanılmaktadır.
Kapı Sistemleri evlerin, mağaza, işyeri, gibi estetiğin ve güvenliğin birlikte yer aldığı bölümlerde sizlere, otomatik kepenk, bahçe kapıları, panjur, pencere otomasyonu, fotoselli kapı ve şifreli geçiş ile epey geniş olmakta ve birçok ihtiyacınıza yanıt vermektedir.

Yana Kayar Sürgülü Kapı Sistemleri
Yana Kayar Sürgülü Kapı Sistemleri

Özellikleri
Yana kayar sürgülü kapı sistemleri ray üzerinde kalmakta olan tek tek kanat ile hareket etmektedir.
Bu tür yöntemler seçilir iken kapının ağırlığı ile uzunluğu da öneme alabilmek gerekmektedir.
Sürgülü kapı sistemleri kapama döneminde güvenliği için yumuşak tespit edilen başlangıç ve bitiş fonksiyonlarına hizmetlerimizin niteliği ile müşterilerine sunmaktadır.
Evlerde kullanmak için yana kayar sürgülü kapı sistemlerinde kapının ağırlığı 300 kilodan 1000 kiloya kadar değişkenlik gösterebilir.
Geniş olan girişler için de 3500 kilo olmakta ve kapıları sorunsuz bir biçimde çalıştırabilecek sistemlere sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button