(0224) 342 37 58
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bursa Bahçe Çit Teli

04 Mart 2019
3.887 kez görüntülendi

Puntalı tel ya da başka isimleri ile hasır teli dolayısıyla kafes teli olarak isimlendirilen tel çeşidi kullanım kısmı epey sık görülür. Günümüz çağında puntalı tel kullanım oranları giderek artmaktadır. Mağazaların raf sistemlerinde, fabrika içinde makina parkurunda, basket sahalarında bahçe çiti olarak çoğu kullanım alanına sahiptir. Puntalı teller isteğe göre farklı ebatta uygulanmaktadır. Sıcak daldırma galvaniz tellerden imal edildiği gibi kara tellerden de imal uygulanmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimiz talebi isteği doğrultusunda puntalı teller istenilen ebatlarda imalatı uygulanmaktadır.. Hasır tel olarakda adlandırılmaktadır. Puntalı tellerin rulo olarak üretimi de bulunmaktadır. Fakat şunlar tel kalınlıkları ince olması hasebiyle rulo olarak üretilmektedir. Puntalı PVC kaplı tellerde rulo olarak üretilmektedir. Bu sayede taşınması basit olmaktadır. Puntalı PVC kaplı bahçe çit teli şeklinde de kullanılmaktadır. Paslanmaz krom puntalı tellerde üretimi mevcutdur. Kaynaklı kafes teli ücretleri sarfedilen malzeme başka bir deyişle tellin kalınlığına göre değişmektedir. Genellikle hasır teller ve puntalı teller sıcak daldırma galvaniz tellerden üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede korozyon ve paslanmanın önüne geçip uzun seneler tüketimi amaçlanmaktadır. Puntalı kafes teli tam otomatik makinelerde punta kaynağı ile üretimini gerçekleştirmekteyiz. Siz kıymetli iş ortaklarımızın talebi doğrultusunda imalat yapmaktayız.

Bursa Bahçe Çit Teli
Bursa Bahçe Çit Teli

Galvanizli tel örgüler birçok park, bahçe, arazi, otopark, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu alanlarında basit uygulanabilir ve ekonomik olması ile ilgi çekmektedir. Sıcak daldırma galvaniz kaplama telden imal edildiğinden kaynaklı erozyona, kararmaya, paslanmaya karşı dayanaklılığı vasıtası ile uzun yaşamlı tek kullanım olanağı sağlar. Bursa Tel Örgü telde henüz gösterişli ve estetik manzara arayış içerisindeyseniz PVC kaplı tel örgüler tam size göre. Ayrıca futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve muhtelif spor komplekslerinin çevrilerek kapatılmasında en fazla tercih yapılan seçenektir. Kapı sistemleri kalifiye mülklerde, parklarda, bahçelerde, okullarda, spor tesislerinde ve henüz birçok bölgede güvenlik için yapılmaktadır. Her türlü gereksinime göre her ölçüde ve her renkte kanatlı kapı, manuel kayar kapı ve otomatik kayar kapı üretilebilmektedir.

Bahçeniz ve mülkünüz için her gereksinime makul kapı uygulamalarımız mevcuttur. Dikenli ve jiletli tel uygulamaları gereksinime göre paslanmaz çelikten galvaniz kaplama eşliğinde yüksek güvenlik mekanları, askeri bölgeler, havaalanları ve müstakil alanlar için üretilmektedir. Panel çit uygulama yapılacak alanları epey geniş olan panel çitler defa estetik ve epey güzel tek görünüme sahiptir. Şık manzarası, varlıklı renk seçenekleri ve birçok tabana basit uygulanabilir yapısıyla villalar, bahçeler, yüksek emniyetli bölgeler, spor kompleksleri ve henüz birçok yer için defa kullanımı kolay tek üründür.

Panel teller makul ölçülerde kesilmiş galvanizli tellerin tam otomatik makinelerle puntalanıp, elektrostatik polyester toz boya ile kaplanmasıyla imalatı uygulanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button