(0224) 342 37 58
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bahçe Kapısı Desenleri, Bahçe Kapısı Motoru, Bahçe Kapısı Örnekleri

25 Ocak 2020
574 kez görüntülendi

Bahçe Kapısı Desenleri, Bahçe Kapısı Motoru, Bahçe Kapısı Örnekleri

Bahçelerimizin vazgeçilmez parçası olan bahçe kapısı alanlarımızın süsleyici görünmesini sağlaması ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Külüstür tip bahçe kapıları, ahşaptan ya da demirden yapılmaktaydı ve çok tek çeşidi yoktu. Fakat bugünkü teknolojisinin gelişmesiyle oldukça kolay, dayanıklı ve estetik bahçe kapıları üretilmeye başlanmıştır. Firmamızda birçok bahçe kapısı örnekleri bulunmaktadır.

Normal kapılar, dışa doğru belirlenmiş tek uzaklık isterken, kayar kapılarda dışa doğru mesafeye lüzum yoktur. Dar tek bölgede en kullanışlı kapı kayar kapıdır. Bu sebeple, bahçedeki garaja otomobil park eder iken, kapının dibine kadar yaklaştırabilirsiniz. Fotoselli bahçe kapısı olması nedeniyle kapanma hatıranda vasıta yaklaştığında kapılar otomatik durmaktadır. Kalifiye ikaz lambası, kapı açılırken ve kapanırken karşıdan gelen bireyi uyarmaktadır. Bu nedenden dolayı, en güvenilir kapılardır. Güvenilirliği yanısıra oldukça kolay ve süratli olan bahçe kapıları, bahçenin ehemmiyetli tek parçası ve huzurudur.

Bahçe kapıları, bahçeler, villalar, fabrikalar ve henüz çoğu yerde kullanılmaktadır. Bahçe için imal edilen bu demir kapılar, henüz süsleyici ve estetik görünümdedir. Güvenilir olması Nedeniyle hırsızların kâbusu durumuna gelmektedir. Kilit sistemi tamamiyle güveli tek alan güvenliği sağlamaktadır. Kapılar ferforje programıyla oldukça dekoratiftir. Arazilerde, bahçelerde, fabrikalarda ve garajlarda uçan kapı desenleri kullanılmaktadır. Uçan kapı sisteminde yumuşak hareket istenmesi nedeniyle 40, 50, 60’lık uçan kapı bobini kullanılır. Uçan kapılar, 18 metreye kadar üretimi yapılmaktadır.

Uçan kapı başka bir deyişle kayan kapılarda, kapı tabana ilişki etmez, yan boşluktan uzar. Zeminin sorunlu olması ya da meyilli tek arazide bulunmak, uçan kapı için ehemmiyetli değildir. Fabrika bahçesi için ideal tercih, kayan kapı seçeneğidir. Dışa açılmadığından, vasıtalar kapının dibine kadar gelebilir.

Bahçe Kapısı Modelleri
Bahçelerinizin süsleyici görüntüsü için birçok bahçe kapısı desenleri bulunmaktadır. Uçan kapı, raylı kapı (bunlar motorlu ya da motorsuz), ferforje kapı ve başka demir kapı tipleri en fazla seçenek yapılan kapılardır. Tek kanatlı ve çift kanatlı bahçe kapıları yanısıra, kayan kapılar son günlerde epey sık seçenek edilmeye başlanmıştır. Bahçe kapısı desen ve dizayn tipleri defa fazladır.

Kayan kapı çeşitlerinde sarfedilen motorlar, kapının ağırlığına göre kuvveti değişmektedir. Normal motor yanısıra, tonlarca ağırlığında kapıyı kaydıran hidrolik motorlarda kullanılmaktadır. Kremayer dişlileri üstünde kurulan sistemiyle defa ferah tek şeklinde kapı kayabilmektedir. Kayan kapılar düz kapı bulunabilidği gibi, ızgaralı sistemde olabilmektedir. Motorlu kayan kapılarda, kapılar elektrostat boya yaş boyayla kaplanmaktadır. Kayan kapı desenleri motor sistemi dışında henüz çoğu özelliğe sahiptir. Motorlar aynısı tip olmakla beraber, ağır kapılar için hidrolik kullanılır. Hidrolik motorların kuvveti, başka normal motorlara göre henüz fazladır.

Sürgülü kapılar başka bir deyişle ayaklı kayan kapı tipleri motorsuz da çalışırlar. Fakat, zeminle irtibatlı olmayan uçan kapıların bayan gazetesi açılması imkânsızdır. Bahçelerin süsleyici olması yanısıra, dekora makul yapması henüz süsleyici tek manzara sağlamaktadır. Bahçe kapısı tipleri için Bursa çit firmamızla görüşebilir ve fiyatsız bulgu talebinde bulunabilirsiniz. Çoğu bahçe kapısı desenleri için Bursa çit firmamızdan takviye alabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Fiyatları
Bahçe kapısında, kapının uzunluğu, ağırlığı, sarfedilen boya çeşidi ve motorunun kuvveti, maliyet belirlemede tesirli rol oynamaktadır. Bunlara ek olarak montaj yapılacak yerin uzak olması da bahçe kapısı ücretlerini etkilemektedir. Kremayer sistemiyle çalışması hasebiyle oldukça güvenlidir. Dişli tek taban üstünde, dişli tekerlerin dönmesiyle rahatlıkla sarfedilen tek bahçe kapısına sahip olabilirsiniz. Tankların ayak sistemine benzeyen kremayer sistemiyle tonlarca ağırlığındaki bahçe kapıları, kolaylıkla açılabilmektedir. Kremayer düzenek başka bahçe kapısı fiyatlarına nispeten daha az maliyetlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button