(0224) 342 37 58
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bursa Panel Çit Firmaları

02 Mart 2019
1.056 kez görüntülendi

Panel çit ve Panel çit sistemleri pazarında, imal edilen malzemeden uygulamaya kadar görev veren Sağlam Tel Çit farklı ürün çeşitlerini sunmaktadır. Ürün detaylılığı kullanım alanları ve istenilen malzemeye göre değişkenlik göstermiştir.

Öncelikle Panel Çit Nedir? Sorusuna Açıklık Getirelim.
Panel çit hudut belirleyici özelliğinin yanında etraf güvenliğini de gerçekleştiren ve bu arada her mekana süsleyici ve estetik görsellik kazandıran tek tel örgü sistemidir.

Başlıca Panel Çit Özellikleri Nelerdir
Panel çit, tel örgülü yapısından kaynaklı simetrik, gösterişli ve süsleyici tek tasarıma sahip olan panel çitlerin tel kaplamaları, statik boyanın galvaniz üstüne uygulanması ile uygulanmaktadır. İkinci mertebe ise dikim evresidir. Panel çitlerin dikim evresinde kullanılmakta olan kaplama yeniden statik boya kullanılarak uygulanmaktadır ama bu sefer statik boya, elektro galvaniz üstüne yapılmaktadır.

Bursa Panel Çit Firmaları
Bursa Panel Çit Firmaları

Panel çitlerin genel özellikleriyse şu şekildedir:
Panel çit yüksekliği 50 santimetre ila 250 santimetre arasında değişmektedir.
Panel çit, çift tel’den üretilmektedir.
Montaj sırasında plastik klipsler kullanılmaktadır.
Panel çitlerin montaj prosedürü sırasında kullanılacak olan plastik klipslerin adedi, montajı yapılacak olan çitlerin yüksekliğine göre belirlenmektedir.
Yüksek olmayan çit için daha düşük plastik klips kullanılırken, çok yükseklikte olan çitler için daha çok sayıda klips kullanılmaktadır.
Örnek vermek icab ederse, 100 santimetre yüksekliğindeki tek panel çite 2 gelenek plastik klips kullanılırken, yüksekliği 120 santimetre ile 150 santimetre arasında olan panel çitlerde 3 gelenek, yüksekliği 200 santimetre olan tek panel çit için ise 4 gelenek plastik klips kullanılmaktadır.
Renk seçenekleri tamamiyle tüketicinin tercihinde olup, birçok renkte imalat gerçekleştirilebilmektedir.

Sağlam Tel Panel Çit Fiyatları
Panel çit ücretleri kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, aktüel ve net maliyet alabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz, profesyonel ekibimiz en süratli şeklinde sizlere geri dönüş yapacaklardır.
Çelik dübel, profil kepçesi ve profil kapağı gibi çiti destekleyici aksesuarlar gelenek üstünden satışa sunulmaktadır.

Dekoratifliği, hudut belirleyici özelliği ve bu arada etraf güvenliği sağlayıcılığı Panel Çit Sistemlerini, tel örgü sistemleri arasında üstün kılmaktadır.
Bir tel örgü modeli olan panel çit, uygulandığı her mekana süsleyici manzara kazandırmaktadır.
Panel çit üretimi ve uygulamaları konusunda olarak sektörün lideri olan Sağlam Tel Çit Sistemleri, ürünlerinin niteliği, sağlamlığı, güvenilirliği, uzun seneler süren dayanıklılığı, ekonomikliği ve bu arada kalifiye ve deneyimli kadrosu ile senelerdir müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.
Estetik ve simetriyi birlikte yayınlayan görünümler meydana getiren panel çit sistemleri Sağlam Tel firması niteliği ve güvencesiyle beğeninize sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now Button