(0224) 342 37 58
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Sağlam Tel Çit Hakkında

Firmamız 2000 yılında ÖZ SAĞLAM TEL ve ÇİT SİSTEMLERİ olarak MAŞALLAH GÜNEŞ tarafından kurulmuştur. Güçlü ve teknik kadrosuyla emin adımlarla yoluna devam eden firmamız büyüme yolunda büyük adımlar atmıştır.

Kurulduğu yıldan bu yana firmamız her daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için büyük bir özveriyle çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz alanlarda müşterilerine en iyi ve en kaliteli malzemeyi en uygun fiyat ile vermeyi ilke edinmiş olan firmamız, fiyat/performans oranını yüksekte tutmayı kendisine ilke edinmiştir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Sağlam Tel, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Sürekli olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak, için çalışıyoruz. Hizmet ve ürünlerde kalite bilincini en üst seviyede tutmakve en uygun fiyatlarla çalışmak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ARGE altyapımızın ve çalışanlarımızın bu gelişime uyumunu sağlamak gayretindeyiz. Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonel çalışmak, güvenli, demokratik, huzurlu, insanlarla barışık, yasalara saygılı sorumluluk sahibi bir işletme olmak. Müşteriye, tedarikçilerimize, çalışanlarmıza daima dürüst davranmak, fiyat ve kalitede en önde olmak, sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çevremizin ve tabiatın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

SAYGILARIMIZLA

Misyonumuz

  • Koşulsuz müşteri memnuniyetine inanıyoruz.
  • Kendi personelimiz ile hizmet veriyoruz.
  • Yaptıklarımız; yapacaklarımızın referansıdır.
  • Kalitemizi belgelendiriyoruz.

Vizyonumuz

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Firmamız Kurulduğumuz 1972 yılından bu yana Turkiye pazarinda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezli tel çit markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek daha ileriye taşımak; önümüzdeki yıllarda Türkiye de hizmet kalitesi ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

Call Now Button